740

TANEL TARKMEES

Ettevõtja

Vallaline

Kandidaadi TANEL TARKMEES pilt

Eriala

Ettevõtjana

Haridus ja töökogemus

Olen lõpetanud Kadrina Keskkooli 2000. aastal. Jätkasin oma õpinguid Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas, mille lõpetasin 2005. aastal. Olen läbinud kohustusliku ajateenistuse Tapal. Tööalaselt olen toimetanud peamiselt turunduse ja juhtimise valdkonnas ning tegelenud ettevõtlusega.

Kogemus poliitikas

EKRE-ga liitusin mõned kuud tagasi, sest ei suutnud poliitikas toimuvat enam kõrvalt vaadata. Isegi, kui poliitika sisusse mitte minna, siis juba see vorm, mis kujul Eesti poliitikud tegutsevad, on mulle vastuvõetamatu. Üritan selle parandamiseks anda oma panuse nii laiemalt kui ka EKRE sees. EKRE valisin seetõttu, et EKRE seisukohad kattuvad suuresti minu seisukohtadega selles osas, mis suunas Eesti peaks edasi liikuma. Lisaks on teistel erakondadel paturegister nii pikk, et ma ei sooviks oma nime nendega siduda.

Miks kandideerin Riigikokku

Riigikokku kandideerin, et saaksin olla 1% meie riigi juhtimisest, mis on aus ja eestlaste huvidest lähtuv.

Millega kavatsen tegeleda

Olen otsedemokraatia põhimõtte pooldaja ja arvan, et rahva enamuse arvamusega vastuolus olevad otsused peaksid olema välistatud või jõustuma vaid põhiseadusliku korra tagamiseks.

Tugevad küljed

Oma tugevuseks tulevase Riigikogu liikmena pean seda, et ma pole vormilt poliitik (nagu oleme harjunud neid meedias igapäevaselt nägema). Sissetulekus ma Riigikogus kaotaksin ja auto on mul olemas, seega varjatud motiivid mul kandideerimiseks puuduvad. Soovin siiralt anda oma panuse meie riigi juhtimise ausamaks ja efektiivsemaks muutmisel.

Sõnum valijale

Nüüd on, keda valida.