722

MEELIS ROSENFELD

Ettevõtja, Rae Vallavolikogu liige 14 aastat

Lahutatud

Kandidaadi MEELIS ROSENFELD pilt

Eriala

Ettevõtja, juhatuse liige

Haridus ja töökogemus

Tallinna Ülikool, matemaatika ja füüsika magister, töötanud õpetajana 5 aastat

Kogemus poliitikas

Rae vallavolikogu liige 1996-2009 ja 2017-

Millega kavatsen tegeleda

Riigikaitse ja majandus

Sõnum valijale

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli, hariduselt matemaatika ja füüsika eriala magister. Olen töötanud pedagoogina, ettevõtjana ning kohaliku omavalitsuse poliitikuna. Tean mida tähendab vastutus, vastutuse võtmine ja vastutuse kandmine ning olen sellest ka oma elus lähtunud.

“Eesti inimesed pole kunagi nii hästi elanud kui praegu” - see on mantra, mida oleme kuulnud korduvalt juhtivpoliitikute suust. Arvestades, et Statistikaameti andmetel elab meil ca ¼ kogu rahvastikust alla vaesuspiiri, töötasud on ühed madalamad, kuid ostukorv üks kallimaid Euroopas, maksupoliitika pärsib ettevõtlust ning poliitiline korruptsioon ja õiguskindlusetus vohab, siis selline kiidulaul on täiesti arusaamatu. See näitab vaid üht, meie poliitiline eliit on stagneerunud ja rahvast kaugenenud.

Kodanikuna ma EI OLE NÕUS sellega, kuhu me oleme oma riigiga jõudnud. See ei ole perspektiiv, mille eest oldi 25 aastat tagasi valmis „kartulikoori“ sööma.

Aitab tiksumisest! Eestile on vaja RESTARTI, uut hingamist! Seda restarti ei saa pakkuda stagneerunud kartellierakonnad. Seda on suuteline pakkuma üksnes EKRE. Kui mõni erakond räägib, et neil on Eestile saladuslik pikk plaan, siis EKRE plaan on oluliselt vähem saladuslikum ja lihtsam – jõukas Eesti riik ja kodanik.

Kui teised tegelevad peenhäälestusega, siis EKRE´l on ainsana ambitsioonikas programmiline plaan, mis keskendub kõikidele olulistele Eesti eluvaldkondadele. See on plaan, mis tagab meie inimeste turvalisuse, jõukuse ja heaolu. See plaan tagab kodanikele õiglase, ausa ja vaba riigi. See plaan seisab rahvuslike huvide ja Eesti riigi suveräänsuse eest. See plaan toetab ettevõtluse arengut, pakub majandusele julget kasvu ning kõigile elanikele inimväärset elu.

Öeldakse, et „kui Sina ei tegele poliitikaga, siis poliitika tegeleb Sinuga“. Kui EKRE poliitika on ka Sinu poliitika ja meie vaated ühtivad, siis loodan EKRE esindajana Sinu toetusele Sinu poliitika ja vaadete esindamisel Riigikogus.