742

LEO BERGSTRÖM

Kalur

Abielus

Kandidaadi LEO BERGSTRÖM pilt

Eriala

Olen väikeettevõtja ja tegelen kutselise kalapüügiga.

Haridus ja töökogemus

Türi NST, zootehnik-kalakasvataja.
Peale kooli lõpetamist asusin tööle kalakasvatajana. Alates 1994. aastast olin kalanduse ja jahinduse spetsialist Lääne-Virumaa Maavalitsuses, hiljem Keskkonnateenistuses.
23 aastat (2017. aasta lõpuni) töötasin Maaeluministeeriumi peaspetsialistina.

Kogemus poliitikas

EKRE-ga liitusin 2016. aastal. Olen Haljala valla volikogu liige EKRE nimekirjas.

Millega kavatsen tegeleda

Soovin oma kogemuste ja teadmistega anda panuse eelkõige kalandust ja keskkonda puudutavates teemades, kuid olen alati valmis kaasa lööma igas muus valdkonnas, mis edendab eestlaste elu ja jätkusuutlikkust oma ajaloolisel kodumaal.

Sõnum valijale

Aasta-aastalt on üha enam Eesti suveräänsus ja majanduspoliitika libisenud eurobürokraatide ohjata. Praeguse valitsuse maksupoliitika pärsib kohalikku majandust ja ettevõtlust, mille tagajärjeks on tühjenevad külad ning ääremaastumine. Külapoed sulgevad uksed ja väikeettevõtted lõpetavad tegevuse. On viimane aeg lõpetada mõttetute ning orjastavate eurodirektiivide üliagar täitmine. Samuti on tugevalt tunda väikeettevõtjate ebavõrdset kohtlemist välisinvestorite ja suurtootjate kasuks. See kõik peab lõppema. Eesti riik ei ole aktsiaselts, mille aktsiad on üle ilma pakkumisel, vaid eestlaste kodumaa.