787

KALMAR LUISK

Rogosi Mõisa Külalistemaja, Tegevjuht

Vabaabielus

Kandidaadi KALMAR LUISK pilt

Eriala

Igapäevaselt töötan Rogosi Mõisa Külalistemajas. Töö põhiülesanneteks on ettevõtte tegevuse koordineerimine ja kaubaga varustamine.

Kogemus poliitikas

Olen Rõuge Vallavolikogu liige.
2017. aasta kohalike omavalitsuste valimistel usaldas mind ennast esindama endises Haanja vallas 7,2% hääletamas käinud inimestest.

Miks kandideerin Riigikokku

Kandideerin riigikokku, sest soovin, et minu lapsed ei peaks tulevikus tundma, mida mina tunnen täna – pettumust kartellipoliitikutes, vihkamist maksumaksja raha raiskamise suhtes, sallimatust rahvaga mittearvestamises ja rahulolematust kodumaal elamises.

Millega kavatsen tegeleda

Poliitikas südamelähedaseks teemaks pean Eesti lapsi ja iivet. Värske isana tean, et tulevik tuleb üles ehitada investeerides meie lastesse, mitte tõmmudesse majanduspagulastesse. Meie lapsed on meie tulevik.
Teiseks südamelähedaseks teemaks pean ettevõtluse valdkonda. Ettevõtluse arendamine /soodustamine maapiirkondades tähendab rohkem töökohti, mis loob võimalusi inimesi maale tagasi tuua. Kus on inimesi, sealt ei kao elu, pigem tekib juurde poode, koole ja teenuskeskuseid. Maal on hea elada.

Tugevad küljed

Oma tugevusteks pean kiiret kohanemisvõimet, head suhtlemisoskust ja kaine mõistuse säilitamist keerulistes ja emotsionaalsetes olukordades.

Sõnum valijale

Kallid valijad! Oleme jõudnud aega, kus tänased kartellipoliitikud ei arvesta enam rahva arvamusega. Tehakse rumalaid ja tormakaid otsuseid, kus puudub vastutus nagu alkoholiaktsiisi Lätile kinkimine ja ÜRO Marrakechi migratsioonileppega liitumine. Sellises Eestis on vaja muutust poliitikas. Kui ka Sina soovid, et elu Eestis normaliseeruks ja muutuks taskukohasemaks - vali EKRE!