746

KALEV PRITS

Kunstnik

Kahe täiskasvanud poja isa

Kandidaadi KALEV PRITS pilt

Eriala

Vabakutseline kunstnik

Haridus ja töökogemus

Tartu Kunstikool, Töötanud teatris lavadekoraatorina, kunstnik kujundajana, õpetajana, aga ka väikeettevõtjana, töödejuhatajana ja projektijuhina, vallaametnikuna.

Kogemus poliitikas

Eesti Rahvusliku Sõltumatuse Partei liige aastatel 1988-1991, Eesti kodanike komiteede liikumise aktivist, Erakonna Isamaa liige 1992- 2016, EKRE liige.

Miks kandideerin Riigikokku

Kandideerin Riigikokku seetõttu, et praeguse valitsuse tegevus on vastuvõetamatu. Leian, et eakate pension peaks olema poole suurem ning tulumaksust vabastatud ning tuleb langetada kütuse ja alkoholi aktsiisid. Sama oluliseks pean jätkata võitlust Eesti iseseisvuse kestma jäämise eest.

Millega kavatsen tegeleda

Riigikokku valituna soovin tegeleda julgeolekupoliitikaga, keskkonna- ja sotsiaalküsimustega.

Tugevad küljed

Minu tugevateks külgedeks on analüüsivõime ja eestlase jonnakus.

Sõnum valijale

Head sõbrad! Millise Eesti me jätame oma lastele, kui jätkub senine moonaka kombel mõisa köie lohistamine? Meie kõikide raha jagatakse Kreekasse, Moldovasse ja kõiksugu rumalatesse projektidesse. Vaja on riigimehe tunnet poliitikasse ja seda tean ma suurepäraselt, et selleks valikuks on ainult EKRE. Rahvas ootab, et teeksime lõpu kartelliparteide poliitilisele korruptsioonile, valetamisele ja tobedate eurodirektiivide orjalikule täitmisele. Soovin, et meie inimesed tunneks uhkust oma riigi üle.

Meie ja meie laste nimel EESTI EEST SURMANI!