735

DANIEL MEREÄÄR

Madrus
Muhu vallavolikogu liige

Olen vabaabielus, peres kasvab tütar.

Kandidaadi DANIEL MEREÄÄR pilt

Eriala

Olen ligi 15 aastat töötanud erinevate reisilaevade peal, millest ligi 8 aastat Vahemerel. Ilmselt põlise muhulasena on mul meresõit lihtsalt veres. Miks muidu ma pole sellest "haigusest" lahti saanud. Mere kõrvalt täidan kohustusi ka Muhu saare volikogus, kus antud hetkel olen ainus EKRE saadik. Siinkohal tänan oma toetajaid, kes on aidanud mul tuult tiibadesse saada poliitikamaastikul. Loodan, et kõige suuremad teod ootavad mind veel ees.

Haridus ja töökogemus

Mul on keskeriharidust. Elukutseks õppisin omal ajal merendust. Merendusega tegelen tänase päevani. Tulevikus on plaanis õppida ajalugu, mis köidab mind just kõige rohkem poliitilisest aspektist. Huvi ajaloo vastu viis mind ka mõttele püstitada kunagisele Vabadussõjalaste Liidu eestvedajale Artur Sirgule ausammas, mis teostus 25. septembril 2018 Ambla pastoraadi ees. Usun, et see oli väärt kingitus meie Vabariigile ning tunnustus kõigile Vabadussõdalastele, kes riigireetur K. Pätsi valitsuse poolt olid represseeritud omal maal, mille nad vere hinnaga olid Vabadussõjas välja võidelnud. Tänapäeval öeldakse, et elame tõejärgses maailmas, kuid TÕDE EI PÕLE TULESKI. Tuleb seista kindlalt õigluse eest ning paljastada kõigi riigireeturite süüteod minevikust - ainult siis me suudame ehitada ausamat ja õiglasemat Eesti riiki.

Kogemus poliitikas

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga liitusin 2016.a.
Kandidaadina olen osalenud ainult 2017.a. kohalikel valmimistel Muhu saarel. EKRE nimekirjaga õnnestus mul saada valituks ka volikokku, kus olen nüüdseks olnud juba poolteist aastat. EKRE Saaremaa ringkonna juhatusse olen kuulunud 2 aastat. Sama kaua olen juhtinud ka Muhu EKRE osakonda.